top of page

Nye møtetider

Fra oppstart i Januar vil det bli gjort noen endringer når det kommer til våre møtetider i Moria Grimstad. Vi ønsker nå å ta en prøveperiode på et halvt år med et møte hver Søndag klokken 17:00,

hvor det etter hvert kveldsmøte vil bli servert kveldsmat.


Vi ønsker også å legge stort fokus på bønnemøte hver Onsdag klokken 19-21. Lovsangerne og ledelsen i menigheten vil være med, og vi vil konkret be for menigheten og arbeidet vi står i. Bønn skaper enhet og samhold. De andre bønnemøtene igjennom uken vil også fortsette som før.


Vi håper med å gjøre disse to endringene, å bygge et enda sterke samhold, fellesskap og «familiefølelse», og vi har stor tro på at dette vil bli bra for menigheten! Menigheten er ikke bare et møte man går på, men en familie man er en del av.


Nyt julehøytiden, med blikket festet på Jesus.

Og Guds fred som overgår all forstand, skal bevare deres hjerter og tanker i Kristus Jesus. Filipperbrevet 4:7

195 visninger0 kommentarer

Siste innlegg

Kveldsmat

Comments


bottom of page